Sprzątamy: biura, wspólnoty mieszkaniowe, mieszkania, domki letniskowe, pensjonaty, mieszkania i budynki po remontachCzytaj więcej
Dbamy o czystość

Sprzątamy: biura, wspólnoty mieszkaniowe, mieszkania, domki letniskowe, pensjonaty, mieszkania i budynki po remontach


Czytaj więcej

kompleksowe uslugi sprzatajaceNaszym priorytetem jest sprawić, by odkryli Państwo nowy blask swoich pomieszczeń. Oferując kompleksowe usługi sprzątajace dbamy o to, by zadowolenie naszych Klientów osiągnęło apogeum. Proponujemy szeroki zakres sprzątania, począwszy od mieszkań i pomieszczeń biurowych, po sprzątanie biur, wspólnot mieszkaniowych, domków i pensjonatów.

Wyjątkowo dbamy o to, by w naszym zespole pracowali ludzie staranni i rzetelnie wykonujące swoje zadanie. Korzystamy jedynie z profesjonalnych środków czyszczących.

Ze względu na chęć dotarcia do najbardziej wymagających grup Klientów w naszej ofercie znajdą Państwo również usługę automyjnia kompleksowe czyszczenie pojazdów.

Wiemy, jak ważne jest czyste otoczenie naszych Klientów. Dlatego robimy wszystko, by jak najlepiej wykonać powierzone nam zadania. Sprawujemy się błyskawicznie i co ważne, równie skutecznie.

Dla nas sprzątanie to czysta przyjemność! Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Polecamy się dziś, jutro i zawsze..

Potrafimy wydobywać prawdziwy błysk.

Obszar działania firmy Mati Błysk

Posiadamy specjalistyczny sprzęt i profesjonalne środki czystości. Nasze usługi świadczymy na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Elbląga, Nowego Dworu Gd., Malborka, Tczewa oraz miejscowości na Mierzeji Wiślanej ( Jantar, Stegna, Mikoszewo, Kąty Rybackie, Krynica Morska).
Zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony personel gwarantujący najwyższą jakość usług.