Sprzątamy: biura, wspólnoty mieszkaniowe, mieszkania, domki letniskowe, pensjonaty, mieszkania i budynki po remontachCzytaj więcej
Dbamy o czystość

Sprzątamy: biura, wspólnoty mieszkaniowe, mieszkania, domki letniskowe, pensjonaty, mieszkania i budynki po remontach


Czytaj więcej

kompleksowe uslugi sprzatajaceNaszym priorytetem jest sprawić, by odkryli Państwo nowy blask swoich pomieszczeń. Oferując kompleksowe usługi sprzątajace dbamy o to, by zadowolenie naszych Klientów osiągnęło apogeum. Proponujemy szeroki zakres sprzątania, począwszy od mieszkań i pomieszczeń biurowych, po sprzątanie biur, wspólnot mieszkaniowych, domków i pensjonatów.

Wyjątkowo dbamy o to, by w naszym zespole pracowali ludzie staranni i rzetelnie wykonujące swoje zadanie. Korzystamy jedynie z profesjonalnych środków czyszczących.

Wiemy, jak ważne jest czyste otoczenie naszych Klientów. Dlatego robimy wszystko, by jak najlepiej wykonać powierzone nam zadania. Sprawujemy się błyskawicznie i co ważne, równie skutecznie.

Dla nas sprzątanie to czysta przyjemność! Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Polecamy się dziś, jutro i zawsze..

Potrafimy wydobywać prawdziwy błysk.

Obszar działania firmy Mati Błysk

Posiadamy specjalistyczny sprzęt i profesjonalne środki czystości. Nasze usługi świadczymy na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Elbląga, Nowego Dworu Gd., Malborka, Tczewa oraz miejscowości na Mierzeji Wiślanej ( Jantar, Stegna, Mikoszewo, Kąty Rybackie, Krynica Morska).
Zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony personel gwarantujący najwyższą jakość usług.